Szczotki w limitowanej edycji.

Szczotki w limitowanej edycji, w kształcie logo miasta Bielska Białej, to nie lada gratka la wielu kolekcjonerów, a przede wszystkim mieszkańców miasta i najbliższych okolic. Obecnie w sprzedaży są szczotki w limitowanej edycji, które powstały na udział w Urban Audion Art. & Fashion Festiwal, a przygotowaniem zajęła się lokalna firma Befaszczot. Jest to firma o bogatym doświadczeniu w produkcji wszelkiego rodzaju szczotek, mioteł czy też narzędzi malarskich. W końcu, 145 lat działalności to już nie przelewki. Warto więc sprawdzić, cóż to szczotki przygotowane w limitowanej edycji, i jak się sprawdzają w codziennym zastosowaniu.

Jakie szczotki w limitowanej edycji są dostępne?

Dostępne w tym zakresie będziemy mieć dwa rodzaje szczotek, a w zasadzie dwa komplety.

  • Szczotki do ubrań i obuwia – wykonane w kształcie logo miasta Bielska Biała. Zapewniają bardzo dobre warunki czyszczenia odzieży i obuwia, bez zagrożenia uszkodzenia. Są trwałe i szalenie estetyczne. Mogą stanowić idealne narzędzie do czyszczenia odzieży o obuwia, ale mogą równie dobrze posłużyć jako ozdoba.
  • Szczotki kosmetyczne – przygotowane bardzo starannie, szczotki do masażu i peelingu, oraz mała szczotka do nakładania kosmetyków. Wykonane niesamowicie precyzyjnie z włóknem z agawy i naturalną szczeciną. Zapewniają doskonałe warunki do realizacji masaży rozluźniających oraz do wykonywania makijażu.

Obydwa rodzaje szczotek, są dostępne w stylowym, ekologicznym opakowaniu, w którym dodatkowo znajduje się ulotka informacyjna przedstawiająca historię producenta, firmy Befasczot. Początkowo powstało zaledwie 100 sztuk na potrzeby wspomnianego przez nas wcześniej festiwalu. Była to więc typowo limitowana edycja szczotek. Jednakże ze względu na dużą popularność i ciepłe przyjęcie produktu, uruchomiona została produkcja kolejnej partii do sprzedaży detalicznej. Można je zakupić w punkcie informacyjnym Galerii SFERA oraz w Miejskim centrum Informacji Turystycznej w Bielsku Białej. Koszt zakupu to zaledwie 64,50 PLN, a więc niezbyt dużo jak na limitowany, kolekcjonerski, a jednocześnie w pełni użytkowy produkt.

Czy warto zakupić tego typu zestaw szczotek?

Z cała pewnością są to bardzo dobre szczotki w limitowanej edycji, które warto zakupić, chociażby ze względu na wartość kolekcjonerską. Z drugiej jednak strony, można je z powodzeniem wykorzystywać na co dzień, jako bardzo dobre jakościowo i starannie wykonane szczotki do odzieży, obuwia, masażu i makijażu. Generalnie, jeśli mielibyśmy je porównywać z innymi produktami z tej kategorii, to szczotki w limitowanej edycji od Befaszczot, znalazły by się z całą pewnością w ścisłej czołówce.

Podsumowanie.

Należy więc podkreślić, iż są to dobre jakościowo, starannie i precyzyjnie wykonane szczotki, które możemy nie tylko wystawić jako przedmiot kolekcjonerski. Są one w pełni użyteczne. Możemy z ich pomoc prawidłowo oczyścić odzież, oczyścić i napastować obuwie. Możliwe jest także przeprowadzenie nimi masażu relaksacyjnego, oraz nakładanie kosmetyków. Warto więc przemyśleć możliwość zakupu tego typu szczotek. Na pewno będzie to ciekawa pozycja dla każdego z nas, a już na pewno dla mieszkańców Bielska Białej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *